ON-LINE

У Дубенському районі виявили смертельно небезпечну інфекцію

четвер, 02 серпня 2018
Захворіли дві тварини і була загроза для здоров'я людей

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомило, що 1 серпня зареєстрували два випадки сказу тварин на території Дубенського району.

31 липня в службу державної ветеринарної медицини Дубенського району надійшло повідомлення про загибель домашнього собаки в смт. Смига Дубенського району. При виїзді на місце події зі слів власниці собаки стало відомо, що напередодні тварина захворіла, а згодом почала проявляти агресію. Власники помістили собаку у вольєр, але тварина загинула.
Спеціалісти держветмедицини Дубенського району відібрали патматеріал від трупа собаки та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження. Труп собаки спалили.
Про ще один випадок повідомили власники господарства, у яке проникла лисиця. Господар вбив тварини і закопав у селі Гірники Дубенського району.
Спеціалісти держветмедицини Дубенського району відкопали труп лисиці, відібрали патматеріал та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження.
 
Труп лисиці та мертву домашню птицю, задушену лисицею, спалили.

На території неблагополучних щодо сказу пунктів проводяться заходи згідно з інструкцією боротьби зі сказом тварин. 

Спеціалісти Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини вивчаються можливі контакти хворих тварин з людьми та тваринами, проводять вимушену дезінфекцію, а також щеплення тварин проти сказу.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного