У ДТП на Рівненщині загинув іноземець (ФОТО)

Мова йде про ДТП на Дубенщині

Смертельна дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні, 15 квітня, близько другої години ночі, поблизу села Зелений Гай. Громадянин Німечинни від отриманих травм загинув на місці події. Пасажир іншого авто — у реанімації.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 27-річний житель Федеративної республіки Німеччина на автомобілі «Audi A4» допустив зіткнення із позашляховиком «BMW-X6» під керуванням 39-річного львів’янина.

У результаті ДТП іноземець отримав травми несумісні із життям, а 31-річна львів’янка, пасажир позашляховика, з діагнозом політравма госпіталізована у реанімаційне відділення Дубенської центральної районної лікарні. Водій «BMW» отримав закриту черепно-мозкову травму та забої.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: ДТП
Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень