ON-LINE

У драмтеатрі Рівного відкривають «браму» (ФОТО)

понеділок, 07 жовтня 2019

З нагоди 80-річчя Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру ми зініціювали проведення театральної імпрези «Відкрита брама-2019».

- Впродовж жовтня-листопада 2019 року 9 рівненських студійних театральних колективів покажуть кращі свої вистави на малій сцені нашого театру. Мета заходу насамперед підтвердити свою відкритість для яскравого, змістовного театрального мистецтва у всіх його проявах і підтримати талановиту молодь нашого міста. Ми переконані, що глядачі відкриють для себе багато цікавих облич театрального Рівного, — повідомила завліт драмтеатру Ірена Боровець.

За словами Ірени Боровець, на сцені театру можна буде побачити виступи молодих акторів Палацу дітей та молоді, міських будинків культури та театру «Сонях». Також свої постановки покажуть Театральна студія Рівненської ЗОШ N20 та Лабораторія сучасної драматургії та режисури.Такий захід у Рівненському облмуздрамтеатрі проходитиме втретє. Автором ідеї проведення такої імпрези у Рівному у 2017 виступив Юрій Паскар

Квитки можна придбати у касі Рівненського облмуздрамтеатру та в театрах-учасниках.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4


 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного