У Чернівцях здійснили найзаповітнішу мрію хлопчика, який помирає (ВІДЕО)

Він мріє стати поліцейським ...

Скрін з відео

У Чернівцях правоохоронці та волонтери здійснили найзаповітнішу мрію Сашка Андрійчука, який помирає від невиліковної хвороби.

Хлопчику 10 років, у нього четверта стадія пухлини мозку і він мріє стати поліцейським. Тож місцеві правоохоронці «взяли його на роботу».

Скрін з відео

Сашко отримав  іменну форму і жетон, обрав свою машину і здійснив своє перше патрулювання. Хлопчик відчув себе частиною команди поліціянтів, як давно мріяв.

Лікарі сказали, що більше не робитимуть хімієтерапію і не призначатимуть лікування, бо все марно. Хлопчику вже не допомогти.

Медики не можуть точно сказати, скільки у нього лишилося часу, однак знають, що його мало.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень