У Будинку культури – фотовиставка, присвячена Майдану

У вівторок, 8 грудня, о 15:00 годині у Виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться відкриття персональної фотовиставки члена Національної спілки фотохудожників України, учасника доленосних подій на Майдані 2013-2014 років Олександра Григоровича Тимошенка – «СВІЙ ДО СВОГО, ПО СВОЄ. ЗНАЙДИ СЕБЕ, ЗНАЙДИ СВОЇХ».

До другої річниці Революції Гідності автор пропонує світлини українців, які виборювали на Майдані своє право жити на вільній Українській землі.

"У стислому варіанті журналістського фото-літопису змальована хроніка буремних подій Майдану. За допомогою власних спогадів, особистих емоцій, думок, переживань Олександр Тимошенко висвітлює анатомію пробудження та трансформацію свідомості українців у виборі свого майбутнього. Як безпосередній учасник тих подій, двічі поранений 18 лютого 2014 р. на вулиці Інститутській, своїми світлинами він нагадує  про нестерпний біль, закарбований у серцях громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави", - йдеться в повідомленні орранізаторів.

Виставка триватиме до 17 грудня.

Графік роботи: щодня 12:00 — 17:00, крім вихідних. Вхід вільний.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень