У Британії страйк через спад продажів пива в Україні

Скорочення обсягів продажу пива в Україні та Росії викликало страйк робітників заводу пивного гіганта Carlsberg у Нортхепмтоні біля Лондона

Керівники данського концерну заморозили їм платню через погані продажі підконтрольних компанії фірм Балтика (РФ) та Карлсберг Україна, пише The Grocer.

Протест почнеться у вигляді «італійського страйку» - з початку жовтня близько 200 пивоварів, інженерів та інших співробітників заводу відмовляться від понаднормової роботи та працюватимуть, суворо дотримуючись усіх правил та інструкцій, заявили у британцій профспілці. Початок страйку підтримала більшість членів профспілки, 77% учасників наполягали на довгостроковій акції.

Регіональний керівник профспілки Шон Кеттл пояснив, що зарплати британцям заморозили через проблеми Carlsberg на важливих для нього ринках України та Росії.

За даними компанії Carlsberg у першому кварталі 2015-го збільшила чисті збитки на 34,3%, до 13,5 млн доларів. За підсумками 2014-го року виробник займав другу позицію на ринку пива України з часткою 27,9%, на російському - біля 37%.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень