У Бармаках облаштували справжній байк-парк (7 ФОТО)

Щоправда, робили його, судячи з усього, самі любителі екстремальних стрибків на велосипеді

Бармаки останнім часом стали улюбленим місцем відпочинку і розваг для багатьох рівнян. Так, напередодні наша редакція отримала фото справжнісінького памп-треку, який прихований від очей перехожих подалі від дороги.  

Нам достеменно не відомо, чи з'явився такий памп-трек тільки цього року, чи існував раніше. Проте територія навколо виглядає доглянутою, а сам трек дуже добре втрамбованим. 

Проте, на любителів екстримальних стрибків, які облаштували цю трасу, може чекати і покарання. У наших попередніх матеріалах про перетворення у Бармаках, у соцмережах ми отримали такий коментар :

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень