Рівняни-учасники АТО можуть оздоровитися

Восени вони можуть отримати путівки на санаторно-курортне оздоровлення

Путівками забезпечують учасників бойових дій та інвалідів війни, які перебувають на обліку для одержання путівки відповідно до медичних рекомендацій.

Про це повідомляють у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Учасникам бойових дій та інвалідам війни, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та місце проживання яких зареєстровано в м. Рівному, слід звертатись до Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою: вул. Соборна, 12, кабінет 11 (тел. 26-67-80) в понеділок та четвер з 9.00 до 13.00, вівторок і п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Щоб стати на чергу, подається заява, медична довідка лікувальної установи форми о70/о, копія паспорта, копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, з пред’явленням оригіналів документів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень