У засвіти пішов «Патріарх Рівненської боротьби», який майже пів століття присвятив тренерству

Вічна пам'ять!

Сьогодні з життя пішов багаторічний тренер з греко-римської боротьби Павло Леонтьєв.

Про це повідомили на сторінці Федерації греко-римської боротьби Рівненської області у Facebook.

Сьогодні помер Патріарх Рівненської боротьби – Леонтьєв Павло Васильович. Сум та скорбота наповнює наші серця. Вічна пам'ять та Царство Небесне. Спочивай з миром дорогий тренер, – йдеться у повідомленні.

Свій тренерський шлях Павло Леонтьєв розпочав у підвалі майже 50 років тому. За час тренерської роботи він підготував понад 20 майстрів спорту. 

Павло Леонтьєв мав спокійний голос та мудру посмішку, яка ніколи не сходила з його обличчя. Він завжди казав:

Потрібно вміти говорити й переконувати людей.

 

В цьому житті все можливо. Пам'ятаєте, як у казці: баба била - не розбила, дід бив - не розбив, а мишка хвостиком торкнулась - і розбила. Іноді борці нагадують мені тоненького хвостика, який здатен творити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень