В яких банках вже можна оплатити комуналку карткою єПідтримка

Платежі почали приймати 14 лютого, а з 16 лютого послуга доступна в інтернет-банкінгу

У ПриватБанку можливість оплатити комунальні послуги тисячею гривень, отриманою за вакцинацію, з'явилася у понеділок, 14 лютого. Платежі приймають у касах банку. З 16 лютого послуга буде доступною користувачам Приват 24.

В Альфа-банку можна отримати як фізичну, так і віртуальну карту, а також оформити передплату на друковану періодику. Звичайний пластик зможуть оформити нові клієнти, які не можуть зробити цифрову версію.

За комунальні послуги карткою єПідтримка можуть розрахуватися українці віком від 60 років. Система автоматично перевірить анкетні дані клієнта та визначить, чи дозволяє йому вік розплачуватися за комуналку віртуальною карткою.

А вже за місяць, 14 березня, українцям почнуть виплачувати 500 гривень за бустерне щеплення.

Відтепер збільшено й термін, протягом якого можна скористатися «ковідною» тисячею. Йдеться тепер не про 4, а 9 місяців.

З 14 березня люди з інвалідністю I та II груп також зможуть витратити отримані в рамках програми кошти на соціальні потреби, зокрема, на ліки та комунальні платежі.

Джерело: На пенсії 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень