У водіїв віком від 65 років відберуть права: важливі зміни

Поки ці зміни стосуватимуться країн ЄС

Євросоюз здійснює проект Vision Zero, спрямований на те, щоби смертність на дорогах звести до нуля. У зв'язку з цим планується запровадити нові правила для літніх водіїв.

Новації стосуються людей віком понад 65 років. Для них можуть запровадити обов'язкове проходження психологічних тестів, які допоможуть виявити будь-які потенційні проблеми з концентрацією уваги та оцінити загальний психічний стан літніх водіїв.

За результатами цих тестів прийматиметься рішення про видачу або позбавлення посвідчення водія.

Крім того, у планах також запровадити курси підвищення кваліфікації для водіїв віком від 70 років. Це дозволить людям похилого віку бути в курсі оновлень в ПДР.

Літні водії

Єврокомісія також розглядає можливість видачі посвідчень водія для літніх водіїв на коротші терміни. Зазвичай у ЄС права видають на 10 років, але для старших людей їх будуть видавати лише на 5 років.

Джерело: Хвиля

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень