У військових будуть нові виплати замість повернення 30 тис. грн

Нардепи ухвалили рішення

В Україні знайшли альтернативу законопроєкту щодо повернення 30 тис. грн доплат військовим. Крім виплат за виконання бойових та спеціальних завдань, новий документ передбачає доплати для строковиків, курсантів та інструкторів.

Відповідний законопроєкт за №9342 був ухвалений у першому читанні депутатами Верховної Ради 30 травня.

Під час воєнного стану українські військові отримуватимуть доплати від 30 до 100 тисяч гривень пропорційно до часу виконання бойових завдань.

Військові строкової служби щомісяця отримуватимуть додатково 6 тисяч гривень. Також 6 тисяч гривень отримуватимуть військові, які були травмовані або поранені на війні. Курсанти вищих військових навчальних закладів додатково отримуватимуть 2 350 гривень щомісяця.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень