У «Вересі» визначались з фірмою, яка будуватиме поля на тренувальній базі

Йдеться про об'єкт на вул. Костромська у Рівному

Фото ілюстравтине
Фото ілюстравтине

Рівненський народний клуб «Верес» отримав п’ять конкурсних пропозицій для будівництва футбольних полів зі штучним та натуральним покриттям. Після аналізу пропозицій переможцем конкурсу стала фірма «з бездоганною репутацією».

 - При розгляді заявок насамперед враховувалася загальна вартість будівництва, дотримання технічних характеристик та ділова репутація компаній.

 

Пропозиція ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА БАЗИСПРОМБУД» є найбільш економічно вигідною та включає всі необхідні технічні характеристики та специфікації будівництва футбольних полів.

 

За наявною інформацією, зазначена компанія не є фігурантом судових проваджень, не має жодних сумнівних проєктів чи негативних відгуків у пресі, - йдеться у повідомленні клубу.

Нагадаємо, нині у Рівному активно готуються до будівництва тренувальної бази для «Вереса». База будується за гроші клубу. Договір оренди землі представники мерії та клубу підписали. Діятиме він 4 роки. У клубі зазначали, що це буде цілий спорткомплекс на вулиці Костромській у Рівному, де будуть жити та тренуватися футболісти.

 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень