Рівненський «Верес» закликає бізнес об’єднуватись

У преміальний закритий ексклюзивний клуб представників локального бізнесу та місцевої влади (с)

Народний клуб «Верес» продовжує об’єднувати малий та середній бізнес Рівного і Рівненщини, відтепер в Українській прем’єр-лізі!

Ми пропонуємо бізнесу долучитися до нашої історії успіху серед найкращих футбольних клубів України.

УПЛ – це серйозний виклик, але ми впевнені, що синергія зусиль НК «Верес» і рівненського бізнесу продемонструє всій країні прекрасний приклад об’єднання місцевих еліт.

VERES BUSINESS CLUB – це преміальний закритий ексклюзивний клуб представників локального бізнесу та місцевої влади. Це – місце для ефективного нетворкінгу, спілкування та обміну досвідом і корисними контактами. Це – репутація соціально відповідального бізнесу, який підтримує український спорт. Це – статус, який відкриває чимало можливостей.

Сьогодні вже понад десять власників серйозного рівненського бізнесу є членами VERES BUSINESS CLUB.

 

Об'єднуймось!

Отримати пропозицію можна відправивши електронного листа на partnership@nkveres.com або зателефонувавши на +38 063 344 3452.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень