Рівненський «Верес» закликає бізнес об’єднуватись

У преміальний закритий ексклюзивний клуб представників локального бізнесу та місцевої влади (с)

Народний клуб «Верес» продовжує об’єднувати малий та середній бізнес Рівного і Рівненщини, відтепер в Українській прем’єр-лізі!

Ми пропонуємо бізнесу долучитися до нашої історії успіху серед найкращих футбольних клубів України.

УПЛ – це серйозний виклик, але ми впевнені, що синергія зусиль НК «Верес» і рівненського бізнесу продемонструє всій країні прекрасний приклад об’єднання місцевих еліт.

VERES BUSINESS CLUB – це преміальний закритий ексклюзивний клуб представників локального бізнесу та місцевої влади. Це – місце для ефективного нетворкінгу, спілкування та обміну досвідом і корисними контактами. Це – репутація соціально відповідального бізнесу, який підтримує український спорт. Це – статус, який відкриває чимало можливостей.

Сьогодні вже понад десять власників серйозного рівненського бізнесу є членами VERES BUSINESS CLUB.

 

Об'єднуймось!

Отримати пропозицію можна відправивши електронного листа на partnership@nkveres.com або зателефонувавши на +38 063 344 3452.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень