У столиці безхатченко-зоофіл ґвалтує цуценят (ФОТО)

Чоловіка хочуть покарати

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

У Києві виявили безхатченка, який ґвалтує тварин.

Чоловік живе в покинутих будівлях на лівому березі столиці. Днями волонтери викупили у безхатька потерпіле цуценя та відвезли тварину до ветеринарної клініки, повідомила волонтерка Ірина Сивенко.

Фото зі сторінки Ірини Сивенко
Фото зі сторінки Ірини Сивенко

Ми не можемо цього опублікувати, оскільки Facebook забанить фото. А сказати можемо – ця «людина» поголила цуценя і використовувала його для задоволення своїх сексуальних потреб, – написала волонтерка.

Волонтерка планувала відразу викликати медиків після того, як отримає медичний висновок.

Покарати безхатченка хочуть і в ГО «Ursa Major».

Діяти потрібно негайно, тому ми, як громадська організація, яка бореться проти жорстокого поводження з тваринами – готуємо заяви до поліції, аби ініціювати відкриття кримінальної справи за статтею 299 - жорстоке поводження з тваринами.

 

Процес буде дуже складним, проте ми віримо, що разом у нас вийде покарати шкуродера-збоченця.

 

Цього ґвалтівника потрібно ізолювати від суспільства, адже його потенційними жертвами можуть стати діти, – йдеться у повідомленні.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень