У росіян немає сил: Американський генерал дав оптимістичний прогноз щодо контрнаступу України

Експерт також зазначив, що нам вдасться повернути Крим

На фото Бен Ходжес
На фото Бен Ходжес

Американський генерал-лейтенант у відставці та голова Кафедри стратегічних досліджень Першинга у Центрі аналізу європейської політики Бен Ходжес вважає, що ЗСУ цілком спроможні вийти на кордони 23 лютого ще до кінця 2022 року. Однак для цього їм важливо отримувати підтримку від країн Заходу.

Експерт зауважив, що російські війська виснажені через жахливу логістику, яка не дозволяє їм проводити будь-яку велику наступальну операцію, а також не дасть їм впевнено протистояти масштабному наступу українських сил.

Крім того, Бен Ходжес підкреслив, що якщо подивитися на карту бойових дій, то можна побачити, що росіяни за пів року вторгнення з усією своєю перевагою у військовому потенціалі змогли взяти під свій контроль лише «тонку смужку», яка з кожним днем стає дедалі меншою.

Генерал також не сумнівається, що Україна поверне Крим через поєднання дипломатичних та військових зусиль. Проте це, за його прогнозом, буде вже наступного року.

Джерело: Телеграф з посиланням на Хартія97

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень