У росіян немає сил: Американський генерал дав оптимістичний прогноз щодо контрнаступу України

Експерт також зазначив, що нам вдасться повернути Крим

На фото Бен Ходжес
На фото Бен Ходжес

Американський генерал-лейтенант у відставці та голова Кафедри стратегічних досліджень Першинга у Центрі аналізу європейської політики Бен Ходжес вважає, що ЗСУ цілком спроможні вийти на кордони 23 лютого ще до кінця 2022 року. Однак для цього їм важливо отримувати підтримку від країн Заходу.

Експерт зауважив, що російські війська виснажені через жахливу логістику, яка не дозволяє їм проводити будь-яку велику наступальну операцію, а також не дасть їм впевнено протистояти масштабному наступу українських сил.

Крім того, Бен Ходжес підкреслив, що якщо подивитися на карту бойових дій, то можна побачити, що росіяни за пів року вторгнення з усією своєю перевагою у військовому потенціалі змогли взяти під свій контроль лише «тонку смужку», яка з кожним днем стає дедалі меншою.

Генерал також не сумнівається, що Україна поверне Крим через поєднання дипломатичних та військових зусиль. Проте це, за його прогнозом, буде вже наступного року.

Джерело: Телеграф з посиланням на Хартія97

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень