У Рівному знову буде «Мануфактура» - наймасштабніше свято на «Північному» (ФОТО)

Його організовує керівники рівненської «Нетканки» Богдан Гапяк

8 серпня Рівненська фабрика нетканих матеріалів проводитиме масштабне Свято вулиці Фабрична - «Мануфактура».

Його називають наймасштабнішим дійством на мікрорайоні «Північному». Свято стало традиційним, оскільки організовувалося двічі - у 2018 та 2019 роках.

Головною метою заходу є ознайомлення рівнян з діяльністю «Нетканки», її історією, людьми та виробництвом.

За цей час свято полюбили багато містян, воно стало однією з туристичних принад міста, оскільки «Мануфактуру» відвідують не тільки рівняни, а й мешканці інших міст та сіл області, розповідає керівник рівненської «Нетканки» Богдан Гапяк:

Богдан Гапяк і символ свята - кіт Феномен
Богдан Гапяк і символ свята - кіт Феномен

Ідея провести свято вулиці у нас виникла кілька років тому. Якщо є свято вулиці Поштової, Музейні гостини, якщо подібні дійства відбуваються на Пивзаводі, на Ювілейному, то чому ми не можемо провести свято нашого мікрорайону?

 

Спочатку ми його приурочили до Дня працівників легкої промисловості, тобто професійного свята текстильників й очікувалося, що це буде тільки свято Фабричної, на якій розташована «Нетканка».

 

 

Але у перший же рік проведення воно вийшло за рамки фабрики та вулиці, бо до нас завітали тисячі мешканців з усього «Північного», з інших частин Рівного і навіть з інших населених пунктів області.

 

 

І це дуже важливо для нас. Бо я переконаний у тому, що наш робітничий мікрорайон – це не окраїна міста, він має бути одним із його культурних центрів. Вважаю, що саме «Мануфактура» не в останню чергу вплинула і на зовнішній вигляд Фабрики нетканих матеріалів та прилеглих до неї кварталів.

 

 

У нас з’явилися затишний сквер з фонтаном, сучасний спортивний комплекс просто неба, новенькі дитячі майданчики.

 

 

На жаль, через жорсткий карантин ми не змогли провести свято вулиці минулого року, коли фабрика святкувала своє 50-річчя. Але, переконаний, цьогоріч воно буде вдвічі кращим, бо мешканці «Північного» і усі рівняни вже скучили за нашою «Мануфактурою».

Програма цьогорічного свята передбачає концерт місцевих виконавців, вокальні конкурси, роботу дитячих атракціонів, фуд-зону, виставки продукції фабрики та виробників хенд-мейду, анімаційні та дозвільні програми.

Орієнтовні години проведення заходу – з 12:00 до 21:00.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень