У Рівному знищать 5 тисяч пляшок горілки та ще 4 тисячі пачок цигарок, - прокуратура

Рівнянина, який збирався все це продати, судитимуть

Фото ілюстративне, часів «сухого закону» у США
Фото ілюстративне, часів «сухого закону» у США

Рівнянин купував незаконно виготовлену горілку та цигарки.

2,5 тонни алкоголю (а це майже 5 тисяч пляшок горілки) та понад 4 тисячі пачок цигарок 32-річний чоловік зберігав у гаражі і збирався продавати – повідомляють у прокуратурі:

Чоловік, який не є підприємцем і не має жодних дозвільних документів для продажу алкоголю та цигарок, на території одного з гаражних кооперативів у місті Рівному облаштував склад незаконно виготовленої алкогольної та тютюнової продукції для її подальшого збуту.

Обвинувальний акт щодо нього скерували до суду. Йому загрожує штраф - до 170 тис. грн. Санкція статті передбачає також конфіскацію та знищення незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Джерело: Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень