На Рівненщині вилучили купу незаконних цигарок і алкоголю (ФОТО)

Тисячі пачок і сотні пляшок

Правоохоронцями Рівненщини вилучено чергову партію фальсифікованих цигарок, горілки та коньячних виробів. 

Прокуратура та оперативники ДФС провели низку обшуків за адресами виготовлення незаконних підакцизних товарів.

Вилучили 12 тисяч пачок цигарок, 180 пляшок горілки та 120 літрів коньячних виробів. Вартість вилученого на «тіньовому» ринку сягає понад 500 тисяч гривень.

Триває слідство. На продукцію збираються накласти арешт, слідчі встановлюють коло причетних осіб.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень