У Рівному «замінували» залізничний вокзал. Серед ночі на станцію з’їхалися усі спецслужби (ФОТО)

Повідомлення про «вибухівку» надійшло уночі

Фото патрульної поліції, колаж Радіо ТРЕК
Фото патрульної поліції, колаж Радіо ТРЕК

Близько другої години ночі до поліції надійшло повідомлення про анонімне замінування залізничного вокзалу.

На місце прибули усі спецслужби та евакуювали людей. На щастя, в результаті огляду небезпечних предметів не виявили, повідомили в патрульній поліції Рівненщини.

Відомо, що повідомлення про замінування вокзалів надійшли також правоохоронцям Львова, Івано-Франківська, Луцька, Хмельницького та Вінниці.

Фото патрульної поліції
Фото патрульної поліції

Фото патрульної поліції
Фото патрульної поліції

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень