

Чоловік запевняє, що захищався від нападу трьох хлопців
Торік 15 грудня у підземному переході, що на перехресті вулиць Романа Шухевича, Богоявленська та проспекту Генерала Безручка сталося вбивство.
Між охоронцем підземки та трьома молодими рівнянами виник конфлікт, під час якого тоді ще 52-річний чоловік (нині йому вже 53 роки) клинком ножа вдарив у груди 22-річного чоловіка. Від отриманих травм він помер на місці. Тепер охоронця підземного переходу відправляють за вбивство під суд, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.
Чоловік розкаюється у скоєному, але запевняє, що захищався від нападу трьох хлопців.
Радіо Трек: НОВИНИ
Просто киньте це при посадці в лунку: зберете по три відра картоплі з куща
Фальшиве масло: два написи на упакуванні, які викажуть підробку
Українка стала найкращою студенткою Польщі: де навчається і звідки приїхала?
«Новий символ статусу»: Названо найбажанішу породу собак серед багатіїв
Гороскоп дурних звичок: знайди свій знак, і дізнайся чим ти дратуєш інших
Тривалий час боровся з тяжкою недугою: Помер працівник протипухлинного центру в Рівному
У Дубні 37-річний чоловік облаштував у підвалі нарколабораторію
Автомат Калашникова, протитанковий гранатомет та набої знайшли у 34-річного рівнянина
Поліцейські з Рівненщини розшукують 30-річного грабіжника
Офіс Муніципальної варти, на який пішли мільйони гривень, рівнянам не покажуть
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08