У Рівному за копійки віддадуть під приватизацію 2 об’єкти вартістю понад мільйон гривень

Надійний спосіб прикупити міську власність задешево – взяти її в оренду та внести невід’ємні поліпшення

Скріншот з гугл-карт. Деяких магазинів зараз тут вже немає

У Рівному збираються за копійки віддати під приватизацію два об’єкти міської власності, кожен вартістю по більш як півмільйона гривень.

При цьому використовують вже класичну схему – внесення невід’ємних поліпшень.

Днями на сайті міської ради оприлюднили одразу два відповідні проєкти рішень. Один стосується підвального приміщення у 4-поверховому будинку на Соборній, 61 – навпроти драмтеатру.

У документі стверджується, що орендарка, яка торгує годинниками та ювелірними виробами і має у цьому підвалі склад, здійснила невід’ємні поліпшення на суму понад 190 тисяч гривень.

Це 36,1 % від ринкової вартості об’єкта в сумі 527 тисяч 440 гривень. Площа приміщення – 127, 5 квадратних метрів.

Крім того, планують продати 140 квадратів комунальної власності у мікрорайоні Північний.

Це нежитлові приміщення, розташовані в цегляній двоповерховій прибудові з підвалом, що дотична до 9-поверхівки за адресою Шухевича, 2.

Скріншот з гугл-карт

Тут орендар оцінив свої невід’ємні поліпшення у майже 150 тисяч гривень, тобто 27,3 % від ринкової вартості об’єкта в сумі 549 тисяч 350 гривень.

Суми, звичайно, дуже лояльні: всього по 13,5 тисяч доларів за об’єкти, площа кожного з яких має розміри добрячих 3-кімнатних квартир.

Остаточне слово при ухваленні рішень із цих питань — за депутатами Рівнеради на сесії. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень