У Рівному взялися за двори, загороджені для в’їзду транспорту (ВІДЕО)

Незаконно встановлені перешкоди, у т.ч. й шлагбауми, прибирають

У Рівному комунальники спільно з поліцією відновлюють безперешкодний проїзд до будинків. Місця, які потребують такого втручання, виявляють працівники ДСНС, оскільки саме їхній роботі заважає загородження прибудинкових територій.

Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС Рівненщини.

Рятувальники нагадують, що у разі виникнення пожежі, головне, аби вогнеборці вчасно прибули на місце події. Проте у Рівному з цим серйозні проблеми.

Окрім перекриття в’їзду у двори шлагбаумами та встановлення інших перешкод, нормальній роботі надзвичайників заважають хаотично насаджені дерева та кущі і неправильно припарковані авто.

Управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому спільно з представниками поліції в м. Рівне постійно проводять розкриття проїздів до житлових будинків, тому що це заборонено Правилами благоустрою міста.

 

Хотілося б зауважити, що відповідальність за стан утримання проїздів та під’їздів несуть власники та балансоутримувачі будівель і прибудинкових територій. Часто такі «барикади» встановлюють самі мешканці будинків, мотивуючи свої дії  безпекою дітей від проїжджаючих автомобілів, проте  цим порушуються Правила пожежної безпеки України, яким  передбачено, що оперативно-рятувальна служба  повинна мати можливість під’їзду до кожного житлового будинку, - йдеться у повідомленні. 

Додамо, що від початку року на Рівненщині зареєстрували понад 600 пожеж, більш як 70 із них сталися у Рівному. У вогні цьогоріч вже загинули 15 людей, ще 13 – постраждали.

На жаль, не завжди спецтехніка ДСНС може під'їхати до потрібного місця. Фото ілюстративне
На жаль, не завжди спецтехніка ДСНС може під'їхати до потрібного місця. Фото ілюстративне

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень