У Рівному відбувся різдвяний турнір з флорболу

Навіть мер спробував себе у ролі спортсмена

У вівторок, 4 січня, до обласного центру з’їхалися юні флорболісти з різних областей України, щоб позмагатись на різдвяному турнірі з цього виду спорту.

Загалом у турнірі брали участь 27 команд (250 учасників). 5 команд представляли Рівне, повідомляє мерія.

У Рівному вже створено та грає більш як десять команд, деякі з них брали участь у Чемпіонаті України з флорболу, і неодноразово ставали чемпіонами.

- Вдячний організаторам за проведення цієї гри і можливість для молоді займатись спортом. Особлива подяка тренерам, адже всі команди були заряджені на перемогу, в них закладено дух суперництва, гри на результат.

 

Вірю, що такі спортивні змагання змінять ставлення молоді до занять фізичною культурою. Вони динамічні, сучасні, захопливі і драйвові. Я переконаний, що життя молодої людини кипить і вирує.

 

Для цього їй потрібно багато енергії. І саме фізична культура і спорт мають це необхідне джерело життєвої енергії,  – наголосив міський голова Олександр Третяк, а також запевнив, що буде надалі всіляко підтримувати розвиток флорболу у нашій громаді.

Флорбол – командний вид спорту. Один з різновидів хокею, грається пластиковим м’ячем, удари по якому завдають ключкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника.

Усі фото Рівненської міської ради 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень