Вірт готує футболістів «Вереса» до зустрічі з «гірниками». Востаннє рівняни перемагали … 28 років тому

На стадіоні «Авангард» у м. Рівне 

Торішня зустріч "Вереса" і "Шахтаря". Фото - ukrinform.ua
Торішня зустріч "Вереса" і "Шахтаря". Фото - ukrinform.ua

Суботній матч 9 туру VBet ліги чемпіонату України стане дванадцятим в історії протистоянь донецького «Шахтаря» та рівненського «Вереса». У попередніх одинадцяти зіграних поєдинках абсолютна перевага на боці гірників - 9 перемог. Про це повідомляє пресслужба народного клубу «Верес».

Свою єдину перемогу над «Шахтарем» «Верес» здобув рівно 28 років тому - у матчі Вищої ліги чемпіонату України у сезоні 1993-1994. 19 вересня 1993 року на стадіоні «Авангард» у Рівному господарі обіграли донеччан - 2:0.

 

Голами за «Верес» тоді відзначилися Денис Філімонов (з пенальті) і Олександр Паляниця.

А у складі нашої команди увесь матч тоді відіграли нині куратор з розвитку жіночого футболу народного клубу Олег Кучер та старший тренер команди U19 Богдан Самардак, нагадують у клубі.

Єдиний дотепер виїзний поєдинок, в якому рівняни не програли «Шахтарю», відбувся раніше - у квітні 1993 року.

 

На стадіоні «Шахтар» у Донецьку рівняни зіграли з гірниками унічию - 1:1.

 

Єдиний гол за «Верес» забив Юрій Мороз.

В інших дев'яти поєдинках «Верес» незмінно поступався більш титулованому супернику. Зокрема, і у п'яти матчах вже новітньої історії команд.

Головний тренер рівненського народного клубу Юрій Вірт. Фото зі сторінки "Вереса" у ФБ.
Головний тренер рівненського народного клубу Юрій Вірт. Фото зі сторінки "Вереса" у ФБ.

У сезоні 2017-2018, після повернення до еліти, «Верес» зустрічався із «Шахтарем» п'ять разів - і щоразу поступався. У чемпіонаті - 1:2 (гол забив Валерій Федорчук) та 0:2, у Кубку - 0:4 та у фінальній шістці чемпіонату - 0:2 та 0:1.

 Фото зі сторінки "Вереса" у ФБ.
Фото зі сторінки "Вереса" у ФБ.

Влітку 2020 року «Шахтар» та «Верес» провели також спаринг-матч. Тоді перемогу святкували гірники - 2:0.

Тож 12 зустріч рівненського народного клубу з «гірниками» відбудеться вже завтра, 25 вересня, на НСК «Олімпійський» о 17-й годині.

Нагадаємо, «Шахтар» новоспечений володар Суперкубка України.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень