У Рівному триває набір дітей у дитсадок: «Райце сад» – завжди радісно і тепло (ФОТО/ВІДЕО)

Тут малеча буде щаслива

Сімейний простір «Райце сад» запрошує дітей віком від 3 до 6 років. Малечі тут буде завжди радісно, тепло і – затишно, а старші дітки отримають низку необхідних знань для навчання у 1 класі.

Адже тут є спеціальний курс підготовки до школи.

«Райце сад» працює у Рівному вже понад 4 роки. Унікальність дитсадка полягає у педагогічному підході до навчання вихованців. Тут застосовують принципи вальдорфської педагогіки.

Вальдорфська педагогіка – єдина у світі, яка має глибоку філософську основу космічних законів розвитку дитини, людини, людства. Вона орієнтована на майбутні прояви можливостей, свобод та доброї волі кожної людини.

 

Це найпоширеніша у світі незалежна система альтернативної освіти, яка має на меті гуманістичне і цілісне виховання дітей.

 

Головне – здоровий розвиток дитини, виховання та навчання згідно з гармонійним розвитком дитини у ритмах природи.

«Райце сад» зосереджується не на ранньому інтелектуальному розвитку, а допомагає наймолодшим вихованцям сформувати здорові принципи, які стануть підґрунтям подальшого життя.  

Головне завдання малюків у дитсадку – бігати, стрибати та веселитися на вулиці у будь-яку погоду. Тож дітки завжди мають додатковий комплект одягу, адже вони дуже активно пізнають навколишній світ.

 

Дітям дозволяють лізти у воду з глиною, у пісок, у город з буряками та морквою, порпатись з хробаками.

Попри те, що заборон для дітей майже немає, у дитсадку обов’язково дотримуються здорового режиму дня. Діти їдять страви, приготовані лише з екопродуктів, та мають якісний денний сон.

Стежити за роботою дитсадка можна в Інстаграмі.

Сімейний простір «Райце сад» розташований на вулиці Боженова, 19 А (район Гідропарку) у зручному місці, є під’їзд, недалеко – зупинка громадського транспорту.

Додаткову інформацію можна отримати за номерами телефонів:

067-362-00-12,

097-671-26-73.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень