Поспішають до батьків: У Рівненському пологовому будинку передчасно народилося 77 дітей

Більшість з них потребують тривалого періоду виходжування

Сьогодні, 17 листопада, у всьому світі відзначають день передчасно народженої дитини. Від початку року у Рівненському міському пологовому будинку народилося 77 «поспішайок», в обласному перинатальному центрі – у 2,5 раза більше.

- Попри війну кількість передчасних пологів суттєво не зросла, адже за потреби вагітним надають необхідну психологічну допомогу, зауважила директорка міського пологового будинку Світлана Муравська.

 

Показник передчасних пологів у цьому році становить 4,3%. Приблизно стільки ж було і торік.

Більшість передчасно народжених дітей мають вагу близько півтора кілограма і потребують тривалого періоду виходжування, адже часто народжуються лише на сьомому місяці вагітності.

До слова, від початку повномасштабної війни у Рівненському пологовому народилося 1727 малюків, хлопчиків більше – 885.

Також на Рівненщині з’явились на світ 46 двієнь і одна трійня. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень