

Міський голова представив нового керівника
У Рівному створили департамент інфраструктури та благоустрою.
Начальником призначили Миколу Міськевича.
Він керуватиме масштабною структурою, якій відтепер підпорядковані управління транспорту та житлово-комунального господарства.
Про це повідомила Рівненська міська рада.
Департамент покликаний максимально покращити роботу комунальних служб міста, відзначають у пресслужбі Рівнеради.
Його начальник Микола Міськевич має досвід у галузі енергетики та роботи управлінцем.
- Впевнений, що Микола Миколайович впорається з усіма відповідальними завданнями, які перед ним поставлено, щоб кожен мешканець громади відчув покращення якості роботи комунальних служб міста, - наголосив міський голова Олександр Третяк.
Радіо Трек: НОВИНИ
Гроші з’являться несподівано: три знаки Зодіаку, які розбагатіють до кінця вересня
Їх уже не почуєш: 4 українських слова, які викорінили за часів СРСР
Оберіть квітку на картинці і дізнайтеся, у скільки років ви вийдете заміж: психологічний тест
Чому раніше усі вчили німецьку і чому по-іншому бути не могло
Що потрібно спалити 24 вересня, щоб позбутися бідності та хвороб: народні прикмети
У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте
06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841
Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.