У Рівному розпочалися масштабні рейди: поліція вже перевіряє ринки (ВІДЕО)

У випадку недотримання карантинних вимог будуть штрафувати

Відсьогодні у Рівному розпочалися масштабні рейди. Спеціальні групи перевірятимуть заклади громадського харчування, ринки та торгові центри. Про це вчора повідомив очільник міста Олександр Третяк під час прямого ефіру у фейсбуці.

Наразі відомо, що перевірка триває на продуктовому ринку, що у центрі Рівного. Відео опублікували користувачі інстаграм-спільноти rivne_1283 

Поліція розпочала рейди на ринку, ТРЦ та кафе у Рівному.

Рейдові групи складаються із представників поліції, держпродспоживслужби та управління надзвичайних ситуацій. У випадку недотримання карантинних вимог, будуть складатися протоколи та накладатись штрафи.

https://www.instagram.com/p/CNUO-dWgINg/

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень