У Рівному помітили загибель граків

Мертві особини виявляють на Лебединці та інших вулицях

Рівняни занепокоєні загибеллю граків у місті. Фото з алеї на Лебединці та вулиці 16 Липня надіслали в редакцію Радіо Трек. 

Втім з найбільшою ймовірністю йдеться про природний відбір. Чисельні зграї птахів, тисячі особин, живуть у парку Шевченка. Серед них є вікові й не здорові особини, які не витримали морозів наприкінці лютого, пояснює рівненський орнітолог Василь Ільчук. 

Птахи не помирають за один день, це може тривати кілька тижнів. 

Факти отруєння у цей період малоймовірні, адже обробку полів від шкідників, де харчуються граки, ще не починали.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень