

Відомо, які назви їм обрали
У Рівному позбуваються радянського минулого.
Раніше у місті вже перецйменували три вулиці: Костромська стала вулицею Захисників Маріуполя, Вітебська – Кастуся Калиновського, а Тувинських добровольців - Волонтерською.
Тепер відомо, які назви обрали для наступних 25 вулиць.
Перейменування чекає не лише вулиці - площа Короленка стане Європейською, а сквер біля міського палацу культури «Текстильник» тепер буде зватися Палацовим.
Нові назви вулиць затверджувала спеціальна комісія, до складу якої увійшли і краєзнавці. Остаточне перейменування погодять на сесії міської ради.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Золота жила»: у чому Україна перша у світі, неочікувана для багатьох відповідь
Наложниць у гаремах розгодовували до 150 кг: навіщо це було потрібно?
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Ціна «злетіла» в 2 рази: обов'язкова для всіх водіїв послуга різко подорожчала
У Рівному демонтують Меморіал Слави і ще 20 об’єктів, - виконком
Танк з радянського пам'ятника у Рівному можуть продати з аукціону (ФОТО)
Байрактарська та Джавелінська: відомо, як пропонують переназвати вулиці у Рівному
Перевершили Волинь: Відомо, скільки вулиць на Рівненщині треба дерусифікувати
Оприлюднили список вулиць Рівного, які дерусифікують. Рівняни можуть пропонувати назви (ОПИТУВАЛЬНИК)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415