У Рівному одне з управлінь міської ради розтратило понад 28 млн грн

Обласні аудитори провели ревізію

Фахівці Держаудитслужби в Рівненській області провели перевірку закупівель міським Управлінням капітального будівництва (УКБ) та виявили порушення, які призвели до втрат з міського бюджету на суму 28,7 млн гривень.

Порушення стосувалися закупівлі робіт із будівництва мереж електропостачання на стадіоні «Авангард». За відсутності потреби у збільшенні потужності наявних інженерних мереж електропостачання до розрахунку для підготовки стадіону до опалювального сезону внесли витрати на будівництво та підключення трансформаторної підстанції до «Авангарду».

У результаті Управлінню містобудування, як головному розпоряднику коштів міського бюджету, надали неправдиву інформацію й документи, що призвело до зайвого отримання УКБ 28,7 млн грн бюджетних коштів, які надалі витратили на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням.

За нецільове використання бюджетних коштів аудитори застосували до УКБ фінансові санкції. Матеріали ревізії передали до Рівненської окружної прокуратури.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень