У Рівному не поспішають відкривати дитсадки. Батьки проти?

В області вже запрацювало кілька чергових груп

На Рівненщині почали роботу чергові дошкільні навчальні заклади. Відповідне розпорядження підписав напередодні очільник обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Тож за його словами, вже у вівторок, 5 квітня,

Відкрили 8 чергових груп у 2-х дитсадочках Вараша, у групу у Володимирці.

 

У Рівному лише запускають процес.

 

Очікується, що в обласному центрі працюватиме 4 чергових групи у 4-х навчальних закладах, повідомив Віталій Коваль.

Обласне управління освіти наразі формує остаточний перелік закладів та проводить консультації з керівниками.

Окрім того, освітяни вивчають запити батьків.

 

До речі, до дошкільного навчання залучать і дітей переселенців, яких в області понад 2 тисячі.

Нагадаємо, дошкільні заклади можуть працювати лише за умови наявності захисної споруди (укриття) і дотримання санітарно-епідеміологічних вимог й температурного режиму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень