У Рівному хочуть закрити популярну точку продажу морозива

Чи нададуть власнику бізнесу альтернативне місце для торгівлі не відомо 

У Рівному зникне популярна точка продажу морозива. Рівненський виконком опублікував проєкт рішення, де йдеться про відмову підприємиці у надані дозволу на розміщення точки продажу морозива з холодильника.

Йдеться про місце між першою аптекою та магазином Рошен, що на майдані Незалежності.

Своє рішення виконком аргументує тим, що на майдані відбуваються прощання з полеглими Героями, загальнонаціональна хвилина мовчання та стоїть вулична інсталяція «Ціна незалежності».

 І саме з метою належного вшанування пам’яті захисників України та формування в  суспільстві високих моральних цінностей підприємиці не дозволять там торгувати морозивом.

Це рішення згідно з законом підприємиця може оскаржити у суді. Нагадаємо, що єдиний податок який сплачують ФОПи  у повному обсязі зараховується до місцевих скарбниць та займає друге місце у структурі їх надходжень після ПДФО.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень