У Рівному досі дореєстровують машини, ввезені по «нульовому» розмитненню

Відомо, скільки зареєстрували

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Відомо, скільки автомобілів зареєстрували на Рівненщині з початку року.

За вісім місяців першу реєстрацію пройшло майже 53 тисячі автомобілів – це на 8 тисяч більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У сервісному центрі МВС пов'язують це з безмитним режимом, що діяв в Україні.

Нагадаємо, закон про пільгове розмитнення автомобілів в Україні діяв з квітня по липень. Влада запровадила його, аби волонтери змогли ввезти більше автомобілів для ЗСУ на фронт. Разом з тим нові авто купували й звичайні українці.  

Як розповіли у сервісному центрі, хоч безмитний режим ввезення уже припинили, автомобілі, ввезені по «нулю» все ще дореєстровують - для реєстрації потрібен сертифікат, а не всі транспортні засоби приїхали до нас в належному стані, тобто вони ремонтуються і тоді вже проходять сертифікацію. 
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень