У Раді визнали провал мобілізації: готують зниження призовного віку. Що ще чекати

Після звільнення військкомів стався провал мобілізації. Що хочуть змінити?

Верховна Рада фактично визнала провал чергового етапу мобілізації в країні. Депутати частково пов'язують це із раптовою заміною усіх обласних воєнкомів. Кажуть, нові кадри не можуть впоратися з цією роботою. Крім того, закон обмежує працівників ТЦК в їхніх правах. Через це Рада готує законопроєкт, який буде непопулярним серед громадян, але дасть змогу посилити мобілізацію.

Про те, що мобілізація фактично зірвана, заявив секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

— Ми всі знаємо, що в нас зараз проблема з мобілізацією, можна сказати, провал мобілізації.

 

Після того, як були змінені військкоми, у нас пішов провал мобілізації.

 

Це ситуація, на яку потрібно швидко впливати. Бо якщо ми не вплинемо і нічого не змінимо, у нас будуть дуже великі проблеми, – сказав нардеп.

Водночас Костенко підкреслив, що такі питання, пов'язані з мобілізацією, має вирішувати не військове, а політичне керівництво країни. Ці рішення будуть свідомо непопулярними і можуть викликати невдоволення у масах, але політичне керівництво має узяти їх на себе.

— Це питання саме політичного керівництва — ухвалення законів, які вже давно лежать непідписані, підписати їх — щодо зменшення віку мобілізації або іншого, – заявив Костенко.

Крім того, зараз Рада разом із військовим керівництвом країни у пришвидшеному темпі готує зміни до законодавства, які дозволять підсилити мобілізацію та виявити всіх ухилянтів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень