У предстоятеля ПЦУ нова резиденція (ФОТО)

У Києві відбулося відкриття резиденції очільника Православної церкви України митрополита Епіфанія

На території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відтепер відкриває двері Митрополичий дім – офіційна резиденція Предстоятеля Православної Церкви України, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на сьогоднішнє повідомлення Митрополита Епіфанія.

З моменту створення митрополія не мала адміністративного приміщення.

 

Ми два роки змушені були тіснитися в будівлі Православної богословської академії. Тож ми почали ремонт одного з будинків Михайлівського монастиря, який був у напівзруйнованому стані.

Митрополит зауважив:

Таким чином ми продовжуємо давню традицію: 400 років тому, після відновлення Єрусалимським Патріархом Феофаном у Києві ієрархії Української Православної Церкви, митрополичим осідком та центром життя Православної Церкви став саме Михайлівський Золотоверхий монастир.

23 травня приміщення було освячене.

У кабінеті митрополита на стіні розміщені копія Томоса та фото його вручення у храмі Вселенського патріарха 6 січня 2019 року.

У резиденції, окрім кабінету митрополита, є дві робочі зали, приміщення пресслужби та робочі кабінети представників церковної адміністрації.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень