Причастя — по-новому через коронавірус: Епіфаній направив лист Вселенському патріарху

Від імені Священного Синоду Православної Церкви України

Ще у травні Вселенський патріарх Варфоломій звертався до очільника ПЦУ Епіфанія щодо способу подання причастя в умовах пандемії коронавірусної хвороби.

Він писав:

"Перед лицем ситуації, яка склалася, я хотів би, щоб ми об’єднали наші братські роздуми та погляди, щоб разом рухатися до пастирського подолання сумнівів щодо прийнятого способу здійснення Священного Причастя".  

Тож, як поінформували з Рівненсьокї єпархії ПЦУ, на засіданні синоду, яке відбулося днями онлайн, обговорили це питання. І Епіфаній відповів Варфоломію, що синод ще в березні ухвалив рішення тимчасово подавати парафіянам причастя так, як священникам:

часточку проскурки  - Тіла Христового, на яку покладено частинку Крові (вина), з дискоса (спеціальної церковної посудини) в руки або ложечкою, не торкаючись уст, в рот причаснику.  

 

Для витирання губ використовувати одноразові серветки, які потім спалити.

 

Використовувати для запивки після прийняття причастя одноразовий посуд або споживати лише частинки проскурок.

Епіфаній запевнив, що цим способом подання причастя і користуються.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень