У мережі показали, що зробили з російським футболістом за «Слава росії!» в Туреччині (ВІДЕО)

Кинувся «захищати» своє болото і собі ради не зміг дати

З'явилося відео з турецького готелю Royal Seginus в Анталії, де сталася бійка між футболістами українського клубу «Минай» та ярославського «Шинника».

У ролику видно, що одному з гравців російської команди Артему Семейкіну добряче дісталося.

У 26-річного захисника підбите праве око, а також є сильне розсічення, яке заклеєне пластиром.

— Я спав взагалі. Почув, що в коридорі хтось кричить: «Слава Україні!»

 

Я вийшов, кажу: «Ні, братух, слава росії». Після цього все й пішло, – заявив Семейкін в інтерв'ю «Матч ТВ».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень