У Кракові круасан два дні тримав у страху мешканців будинку

Люди боялися відчиняти вікна

Жителька польського Кракова викликала службу порятунку тварин через круасан, який висів на дереві. Мешканці будинку прийняли його за незвичайну тварину.

Стривожена жінка розповіла, що на кущі бузку перед будинком уже два дні сидить якась коричнева істота. Вона зазначила, що мешканці будинку бояться відчиняти вікна, щоб ця «тварюка» не проникла в їхні квартири.

Оператор під час телефонної розмови запитав у жінки, чи не хижий це птах. Вона спростувала це припущення і повідомила, що, ймовірно, це «лагун». Співробітник служби захисту тварин перепитав, чи не має вона на увазі ігуану, і отримав позитивну відповідь. При цьому рептилія навряд чи б вижила навесні на вулиці через нічні холоди.

Інспектори, які прибули на місце, виявили на гілці бузку звичайний круасан.

Фахівці припустили, що хтось кинув його з вікна, щоб погодувати птахів.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень