У Костопільській громаді почав курсувати перший муніципальний автобус

Багато років на маршрутах курсували приватні маршрутки

15 квітня на міський маршрут №3 у Костополі на Рівненщині (вул. Хмизопільська – КП «Костопільводоканал») вийшов перший муніципальний автобус.

 

Це перший автобус із шести, придбаних Костопільською міською радою для забезпечення комфортного перевезення жителів громади. Ще п’ять автобусів місто отримає протягом найближчих двох місяців.

 

Нові автобуси замінять маршрутки на усіх міських маршрутах.

З часом маршрути будуть вдосконалені – їх зроблять кільцевими, аби кожен маршрут охоплював більше вулиць.

До цього упродовж багатьох років на п’яти міських маршрутах їздили лише маршрутки приватних перевізників. Люди часто скаржилися на порушення графіку та вкрай поганий стан цього транспорту.

Увесь міський комунальний транспорт перебуватиме на балансі та на обслуговуванні міського комунального підприємства «Костопількомунсервіс». Вартість проїзду поки не змінюється – 5 грн за одну поїздку. В автобусах працюватимуть кондуктори.

Перших пасажирів нового автобуса №3 у перший день його курсування зустрічали водій та кондуктор, а також ведучі з надувними кульками, - повідомляє Радіо Трек.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-734-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень