У Костопільській громаді почав курсувати перший муніципальний автобус

Багато років на маршрутах курсували приватні маршрутки

15 квітня на міський маршрут №3 у Костополі на Рівненщині (вул. Хмизопільська – КП «Костопільводоканал») вийшов перший муніципальний автобус.

 

Це перший автобус із шести, придбаних Костопільською міською радою для забезпечення комфортного перевезення жителів громади. Ще п’ять автобусів місто отримає протягом найближчих двох місяців.

 

Нові автобуси замінять маршрутки на усіх міських маршрутах.

З часом маршрути будуть вдосконалені – їх зроблять кільцевими, аби кожен маршрут охоплював більше вулиць.

До цього упродовж багатьох років на п’яти міських маршрутах їздили лише маршрутки приватних перевізників. Люди часто скаржилися на порушення графіку та вкрай поганий стан цього транспорту.

Увесь міський комунальний транспорт перебуватиме на балансі та на обслуговуванні міського комунального підприємства «Костопількомунсервіс». Вартість проїзду поки не змінюється – 5 грн за одну поїздку. В автобусах працюватимуть кондуктори.

Перших пасажирів нового автобуса №3 у перший день його курсування зустрічали водій та кондуктор, а також ведучі з надувними кульками, - повідомляє Радіо Трек.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень