У Карпатах заблукали троє туристів з Рівного

Їх знайшли рятувальники

Фото ілюстративне, depositphotos
Фото ілюстративне, depositphotos

Днями у Карпатах заблукали дві групи туристів, одна з них – у складі жителів Рівного.

Троє рівнян заблукали під час спуску з гори Піп Іван на схилі гори Вухатий камінь, в районі Смотрицьких водоспадів. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України.

Рятувальники, які знайшли туристів, супроводили їх до притулку на полонині Смотрич.

Надзвичайники нагадують українцям:

Якщо ви збираєтеся в гори, ретельно плануйте свої туристичні мандрівки, об’єктивно оцінюйте власні сили, фізичний стан та погодні умови.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень