У «Феофанії» вакцинували від коронавірусу охочих і записували їх як медиків

Хоча вони – не медики

Лікарня «Феофанія» у Києві вакцинувала від коронавірусу людей за попереднім записом нібито залишками вакцини, а за документами ці люди були щеплені як медичні працівники. Охочі вакцинуватися мали звернутися до лікарні телефоном і стати в чергу, їм призначали час і дату щеплення.

Однак частина людей вакцинувалася дозами, які були призначені для медиків закладу, а не залишками, як мали робити. За словами регіонального координатора з вакцинації у Києві Василя Животенюка, вакцинація залишковими дозами у «Феофанії» не проводилася узагалі, - пише lb.ua. Лише потім з’ясувалося, що дехто з вакцинованих - не медики, а блогери. 

І це – не поодинокий випадок. LB.ua вдалося зафіксувати два таких випадки, і у обидвох люди були переконані, що вакцинуються залишковими дозами. 

Зараз записатися у «Феофанію» на вакцинацію вже не можна - за номером телефону, за яким люди записувалися на щеплення, повідомляють, що вакцинація уже не проводиться.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко доручив здійснити перевірку  можливого нецільового використання вакцини у клінічній лікарні «Феофанія». До перевірки він також залучив регіонального координатора Києва.

Комісія перевірить інформацію про фактичне працевлаштування осіб, які отримали вакцину проти COVID-19 згідно зі списками «Феофанії» у цьому закладі.

МОЗ оголосило, що до кінця 2021 вакцинує 70% дорослих людей. Міністр Максим Степанов запевнив, що медична система України спроможна  забезпечити таку кількість щеплень, - повідомляє РАДІО ТРЕК.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень