В черзі на вакцинацію проти COVID-19 – понад 500 публічних людей Рівненщини

Рівненщина має стати прикладом якісного вакцинування (с)

Вакцинація проти коронавірусу на Рівненщині триває. 

Нині в області вакцинують медичних працівників, а на залишкові дози щеплення отримують і лідери громадської думки, священники, депутати й представники громадських організацій. 

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін розповів, що результати проведених щеплень позитивні, серйозних побічних ефектів після введення вакцини немає.

Я вакцинувався і розумію, що ця вакцина є якісною. Ніяких побічних серйозних ефектів після неї немає і вакцинування дає можливість не захворіти в майбутньому.

 

Рівненщина має стати прикладом якісного вакцинування й, відповідно, зменшення кількості хворих, – розповів Сергій Подолін.

Начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник додав, що ВООЗ визначила 10 загрозливих чинників, які можуть вплинути на розвиток коронавірусної хвороби. 3-м з них є антивакцинальна кампанія.

Подолати ж коронавірусну хворобу в країні допоможе колективний імунітет. Тому використовуючи авторитет лідерів думок, людей, які мають вагоме значення в суспільстві, потрібно пропагувати вакцинальну кампанію й доводити її ефективність. 

Нині на черзі вакцинуватися вже понад пів тисячі публічних людей Рівненщини.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень