У «ДІЇ» з’являться нові послуги

Наразі фахівці працюють над оновленнями

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Через війну портал «ДІЯ» змінив правила користування та закрив деякі послуги. Таких заходів вжили, аби убезпечити користувачів від шахрайських дій. Нині ці послуги знову стають доступними й навіть з'являться нові функції, розповів  Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Наразі фахівці розвивають та вдосконалюють послуги для внутрішньо переміщених осіб щодо набуття статусу та виплат.

- Плануємо ще деякі нові соціальні послуги та фінтех-продукти. Наша мета незмінна – відцифрувати всі послуги, які є в нашій державі, зробити їх онлайн, – розповів він.

Михайло Федоров зазначив, що сервіс тепер займається тими проєктами, які давно відомі українцям.

- Наприклад, наразі хочемо перенести «єМалятко» в мобільний додаток «Дія», щоб новонароджених дітей батьки могли самостійно реєструвати з власного смартфона. Хочемо комплекс послуг для ФОПів також зробити доступним на смартфоні, а не тільки на порталі, – додав Федоров.

Разом з тим незабаром закохані українці зможуть за допомогою «Дії» одружуватися.

- Ми поки що зробили на порталі можливість подати документи онлайн. Але думаю, що ми змінимо філософію цієї послуги, щоб можна було на смартфоні не просто подати документи, а й зареєструвати шлюб, – сказав Михайло Федоров.

Джерело: РБК-УКРАЇНА

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень