У ЦМЛ м. Рівне ретельно все перевіряють: хто і для чого

У Рівному шукатимуть слабкі та сильні сторони медичних закладів

Фото - 7 Днів
Фото - 7 Днів

У Рівному з 7 червня триває аудит в закладах охорони здоров’я, що підпорядковуються Рівненській міській раді. Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

Аудиторська комісія складається з працівників управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради та депутатів Рівнеради під управлінням профільного заступника Юрія Поліщука.

 - Аудит лікувальних закладів, який ми зараз проводимо - це всебічний аналіз медичної галузі Рівного. Ми не тільки перевіряємо лікувальні заклади, а й аналізуємо, як загалом працює вся система та виявляємо її слабкі та сильні сторони.

 

Мета цього аналізу - це оцінити дієвість та ефективність процесів й проєктів, усунення перешкод та визначення конкретних кроків розвитку медичної галузі.

 

Перевірка ще триває, це кропітка та тривала робота, але її необхідно виконати. Епідемія коронавірусу актуалізувала певні системні проблеми в галузі охорони здоров'я. Тому зараз ми докладаємо всіх зусиль, що виправити ці недоліки, які існують.

 

В іншому випадку нам доведеться зіткнутися з наслідками цих помилок у майбутньому. І це трапиться у найвідповідальніший час, - повідомив міський голова Олександр Третяк.

Міський голова Олександр Третяк. Фото оприлюднила пресслужба Рівненської міської ради.
Міський голова Олександр Третяк. Фото оприлюднила пресслужба Рівненської міської ради.

Мер зазначив,

що з 5 липня розпочалась аудиторська перевірка Центральної міської лікарні.

А станом на четвер, 8 липня, перевірку встигли провести у трьох лікувальних закладах – міській дитячій лікарні та двох стоматологічних поліклініках.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень