Платні послуги у медзакладах Рівненщини просять залишити

Дозвіл на це планують дати депутати на найближчій сесії

Депутати Рівненської обласної ради мають намір надати дозвіл на запровадження в обласних закладах медицини платних послуг, які не входять до переліку тих, що фінансує НСЗУ. Про це говорили під час засідання профільної комісії облради.

З пропозицією запровадити платні послуги в обласних комунальних медзакладах звернулися їхні керівники під час зустрічі з головою обласної ради Сергієм Кондрачуком, інформує Радіо ТРЕК з посиланням на пресслужбу облради.  

Головний аргумент на користь таких новацій – це дасть можливість уникнути розмов щодо законності і ефективності використання благодійних внесків.

 

Крім того, поліпшить фінансовий стан лікарень.

Загалом депутати постійної комісії облради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції під головуванням Олександра Дехтярчука розглянули понад 60 питань порядку денного.

Фото: пресслужба облради

Серед них питання, які стосуються призначення керівників 9-ти обласних комунальних підприємств та закладів

зокрема, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  управління майновим комплексом, центру реабілітації дітей з ураженнями ЦНС, центру психічного здоров’я населення, Урвенського психоневрологічного інтернату, школи вищої спортивної майстерності та інших.

Остаточні рішення щодо цих питань депутати ухвалюватимуть на сесії обласної ради 11 березня.

Також депутати постійної комісії розглянули і рекомендували винести на сесію кілька звернень до керівництва держави. А також звернення батьків-вихователів до керівництва та профільних комісій обласної ради щодо фінансової підтримки будинків сімейного типу в частині поліпшення житлових умов, зокрема, проведення робіт з енергозбереження.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень