Платні послуги у медзакладах Рівненщини просять залишити

Дозвіл на це планують дати депутати на найближчій сесії

Депутати Рівненської обласної ради мають намір надати дозвіл на запровадження в обласних закладах медицини платних послуг, які не входять до переліку тих, що фінансує НСЗУ. Про це говорили під час засідання профільної комісії облради.

З пропозицією запровадити платні послуги в обласних комунальних медзакладах звернулися їхні керівники під час зустрічі з головою обласної ради Сергієм Кондрачуком, інформує Радіо ТРЕК з посиланням на пресслужбу облради.  

Головний аргумент на користь таких новацій – це дасть можливість уникнути розмов щодо законності і ефективності використання благодійних внесків.

 

Крім того, поліпшить фінансовий стан лікарень.

Загалом депутати постійної комісії облради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції під головуванням Олександра Дехтярчука розглянули понад 60 питань порядку денного.

Фото: пресслужба облради

Серед них питання, які стосуються призначення керівників 9-ти обласних комунальних підприємств та закладів

зокрема, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  управління майновим комплексом, центру реабілітації дітей з ураженнями ЦНС, центру психічного здоров’я населення, Урвенського психоневрологічного інтернату, школи вищої спортивної майстерності та інших.

Остаточні рішення щодо цих питань депутати ухвалюватимуть на сесії обласної ради 11 березня.

Також депутати постійної комісії розглянули і рекомендували винести на сесію кілька звернень до керівництва держави. А також звернення батьків-вихователів до керівництва та профільних комісій обласної ради щодо фінансової підтримки будинків сімейного типу в частині поліпшення житлових умов, зокрема, проведення робіт з енергозбереження.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень