У центрі Рівного жебракував хлопчик: проїв гроші з маминої картки (ФОТО)

Школяр так злякався, що не прийшов додому. Його всю ніч розшукувала поліція

Про те, що син пішов гуляти та вже три години не виходить на зв'язок до поліції вчора, 29 червня, близько 22 години повідомила матір, 34-річна квасилівчанка. 

На пошуки дитини по тривозі зібрали особовий склад ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції.

Пошуки без упину тривали всю ніч.

Як з’ясувалося, матір сказала 12-річному синові піти до магазину і для розрахунку дала банківську картку.

Однак, згодом жінка отримала смс-повідомлення про зняття коштів в одному із кафе Рівного на загальну суму близько 300 гривень. ????

Працівники поліції посилили розшукові заходи саме в обласному центрі. 

Сьогодні вранці, 30 червня, ювенальні поліцейські розшукали малолітнього: він жебракував у центрі Рівного.

Правоохоронці привезли його до Головного управління, приготували чай та нагодували.

Хлопчик зізнався, що просто хотів гарно відпочити та зайшов у піцерію????

Утім, коли побачив витрачену суму, почав переживати, тож вирішив просити у перехожих.

 

Із його слів, він ночував у товариша, але у якого саме — не зізнається. 

Втікача передали матері, із якими правоохоронці провели профілактичну бесіду, а дитину, аби не залишав без дозволу домівку, пригостили наостанок цукерками від ювенальних поліцейських.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень