У центрі Рівного продають будівлю. З молотка

Збиткове держмайно продають на аукціоні

У Рівному відбудеться онлайн аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці». Аукціон запланований на 20 липня поточного року. Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної державної адміністрації. 

Основним видом діяльності підприємства є технічні випробування та дослідження. Серед іншого – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, професійно-технічна освіта, діяльність у сфері охорони здоров'я, роздрібна торгівля тощо.

Підприємство володіє двома будівлями в центральній частині Рівного на вул. Лермонтова, 7:

 

адміністративними приміщеннями площею 469,3 м² та лабораторним блоком загальною площею 452,7 м².

 

Розмір земельних ділянок під нерухомістю - 0,054 га.

Стартова ціна ЄМК ДП «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» становить 13 807 696 грн, а приймання заявок на участь в онлайн аукціоні триватиме до 19 липня 2021 року.

Детальніше про Рівненський експертно-технічний центр Держпраці: https://bit.ly/35X4HTR

Нагадаємо, Регіональне відділення Фонду Держмайна України по Рівненській та Житомирські області продовжує активно займатися приватизацією збиткового держмайна, яке продається на аукціонах.

Приватизація експертно-технічних центрів Держпраці зумовлена тим, що вони не є профільними для держави, їх діяльність можуть здійснювати приватні підприємства.

 

Інвесторам пропонують бізнес із базою клієнтів та досвідом роботи на ринку.

Взяти участь в аукціонах може кожен охочий. З переліком доступних для приватизації об’єктів можна ознайомитися за посиланням.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень