«У вас лише кілька годин»: посол розповів, що у Берліні не вірили в можливість протистояння України з рф

«Постачання зброї чи відключення росії від SWIFT безглузді»

Міністр фінансів Німеччини
Міністр фінансів Німеччини

Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер 24 лютого заявив, що в України «залишилися кілька годин». Таку інформацію надав посол України у ФРН Андрій Мельник.

За словами посла, під час зустрічі одразу після нападу рф віцеканцлер, міністр економіки Роберт Габек був «спустошений», розмова з міністеркою оборони Крістіне Ламбрехт істотно відрізнялася — вона «передусім хвилювалася про свій публічний імідж».

Мельник розповів, що Крістіан Лінднер тоді сидів із «ввічливою посмішкою» і вів розмову так, «ніби поразка українців давно зафіксована»:

- У вас лише кілька годин. Постачання зброї чи відключення росії від SWIFT безглузді, — переповідає FAZ слова німецького міністра.

Посол України розповів, що почувався після цієї розмови вкрай спустошено:

- У мене було відчуття, що він дивиться більше на баланс, ніж на наші страждання. Але, можливо, він повинен. Як міністр фінансів. У всякому разі для мене це був нокаут. Тоді я завершив розмову. Я не часто плачу, але після розмови з Крістіаном Лінднером просто сльози текли по обличчю, — заявив Мельник.

Вже 22 березня, майже через місяць після вторгнення, Лінднер підтримав створення «плану Маршалла» для відбудови України та висловив солідарність у боротьбі українців з росією.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень